Automation of engineering systems      

SEB AB
 

:

ADASTRA

SIA RKS-S

SIA RAJS

SIA METCLUB

MUSU OBJEKTI

Klimata iekārtu kontroles un vadības sistēma

Galvenais mērķis un funkcijas.

1.      Attālināta kontrole par zonu kontrolieriem, kuri atrodas dažādās ēkas telpās, ventilācijas mašīnu frekvenču regulatoriem, siltumtīkliem un  čilleriem.

2.      Iekārtu darbības operatīvā vadība - temperatūras regulēšana, ventilatoru ātruma un fankoilu iestatīšana, zonu kontrolieru darbības režīmu pārslēgšana.

3.      Klimata kontroles sistēmas darbības visu parametru ierakstīšana datubāzē, statistikas datu apkopošanai un nelaimes gadījumu un avāriju datu fiksēšanai.

4.      Ziņojumu nosūtīšana par ārkārtas avārijas situācijām uz apkalpojoša personāla mobilajiem tālruņiem.

 

 

Telpās un zālēs ir uzstādīti 36 fankoili, kurus kontrolē 28 kontrolieri REGIN RC-CDFO. Caur paplašināšanas moduļiem (kopā 3) kontrolieri ir pieslēgti pie centrālā datu servera. Gaisa apstrādes iekārtas un čillers arī ir pieslēgti pie kopējas datu pārraides līnijas. Sistēma tiek kontrolēta, izmantojot programmatūru MAU-5.06. Visi dati par sistēmas darbību tiek saglabāti datorā un FTP serverī. Pie attalinātās kontroles, izmantojot internetu, dati tiek nosūtīti no FTP servera uz operatora datoru. Trauksmes signāli tiek nosūtīti caur SMTP serveri uz apkalpojoša personāla mobilajiem tālruņiem.

  

Uz ekrāniem parādas visa nepieciešama informācija par sistēmas elementu darbību.

   

Ventilācijas iekārtu un fankoilu darbības vadība notiek ar ērtu logu palīdzību.

  

Sistēmu ir viegli papildināt jaunu kontrolieru uzstādīšana un citu sistēmu pieslēgšana notiek ar jaunu ierīču ierakstīšanu  programmas reģistrā un papildus paplašināšanas moduļu uzstādīšanu objektā (1 modulis var atbalstīt līdz 8 temperatūras sensoriem un 255 zonas kontrolieriem).

  

Lai iegūtu papildus informāciju:

 

 

SIA RAMEDA

Rīga

Tālrunis: +37129289738

Fakss:

E-pasts: alex@rameda.lv

 

: aleksandr.vasins@inbox.lv -.
: 24.03.2016